פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

דורון | 14:25  03/12/09
אני מתעניין בלימודי ביטוח לתואר ראשון במכללת נתניה ולאחרונה ראיתי מודעות באתרי אינטרנט שיש קורסים מסוימים בכל מיני חברות ביטוח כמו כלל כמו מיטב חברת השקעות ששם עושים קורסים למנהלי תיקים וכולי השאלה שלי היא כזאת האם זה אותו דבר כמו הלימודים לתואר הראשון? האם נילמד שם אותו חומר ? אשמח אם תוכלו לענות לי על השאלה
מכללת נתניה | 09:06  06/12/09
אכן ישנם קורסים שונים בבתי ספר שונים שמכשירים בענפים מוגדרים בתחום הביטוח,אני מדגיש מדובר בקורסים ספציפיים ולא ברמה אקדמית ,חשוב לציין שבעקבות רפורמות ,ענף הביטוח תופס מקום חשוב ביותר בכלכלה ובפעילויות עיסקיות במשק,מה שדורש מן העובדים בענף רמת התמחות גבוהה יותר,מקיפה יותר ומקצועית ,הרבה מעבר לקורסים בודדים ,כמו כן תכנית הלימודים בתואר ראשון במכללה האקדמית נתניה(המוסד היחידי בארץ המוסמך ללמד תואר אקדמי בביטוח)מותאמת לכל השינויים והרפורמות ואף מכינה לבחינות החיצוניות לגבי ייעוץ השקעות / ייעוץ פנסיוני. לסיכום-אין ספק שעדיף ללמוד תואר ראשון מאשר תעודות חיצוניות. שיהיה בהצלחה.
סגור