פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

שלום לך, אני בת 36 +3 ומעוניינת לעשות משהו חדש ומרענן בחיים. אני עובדת מזה 10 שנים בחברה גדולה כעוזרת אדמיניסטרטיבית. רוצה לציין שאין לי תואר אקדמאי וזה מאוד מפריע לי גם במציאת תפקיד חדש וגם בפתיחת דף חדש בחיי. נושא הלימודים עלה כמה וכמה פעמים וירד מהפרק בגלל כמה סיבות מקום העבודה רחוק ממקום מגורי כך שאני קמה מאוד מוקדם בבוקר ומפחדת להיות עייפה בסוף היום כשיתחילו הלימודים, יש לי שלושה ילדים. אני מאוד מבולבלת ולא יודעת גם לאיזה כיוון ללכת. מאיפה את ממליצה לי לתחיל. יום טוב ותודה
אבירם | 11:43  12/04/10
שלום לילי, אני הייתי ממליץ לך להתחיל מתואר כמו מנהל עסקים, על מנת שיהיה לך יותר פשוט להשתלב לעולם שאת נמצאת בו חלקית כבר עכשיו. תנסי מקומות כמו הקריה האקדמית אונו שמאפשרים לך ללמוד במסלול שמאפשר משרה מלאה, וכך יהיה לך נוח יותר. לגבי המיקום, אני לא יודע איפה את גרה, אבל אם את נמצאת באיזור המרכז אז זו גם בחירה טובה עבורך. בהצלחה רבה
אשמח לדעת יותר פרטים על יועצים תעסוקתיים או מכונים המשלבים בתוך הייעוץ גם אבחון גרפולוגיה. תודה
ענבר אור | 21:12  29/04/10
הי לילי, אני מחזקת את בחירתך לללכת לייעוץ, אני חושבת שיש משהו מדהים כמישהו עוזר לך להסיר את הקליפות ולמצוא את התשובות לשאלותיך שלך... בלינק המצורף תוכלי למצוא טבלה השוואתית מפורטת בין כל מכוני הייעוץ וההכוון הקיימים - ציבוריים ופרטיים. http://kivunim.huji.ac.il/guide/table.html בנוסף, אני חושבת ששירות כשלנו יוכל לתרום לך במציאת הכיוון ובניית תוכנית הפעולה להמשך. לפרטים צרי קשר ב- hachvanet@gmail.com בהצלחה!
מנהלת הפורום | 18:13  21/04/10
מאחר והנושא מורכב ויש לקחת בחשבון הרבה שיקולים מציעה לך לפנות ליעוץ מקצועי בבחירת מקצוע ופיתוח קריירה דרך יעוץ כזה תוכלי להכיר כישוריך, אישיותך ולהבין את האפשרויות המתאימות עבורך, תוך בחינה של כל השיקולים החשובים. בהצלחה
סגור