פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

רוני | 11:55  25/10/10
שלום חנית ושלום לכולם, אני בן 33 וכתבתי עד היום כשלוש מאות שירים וכמה סיפורים קצרים, פרסמתי את השירים בפורום שירה של האתר "במה חדשה" וזכיתי לתגובות מחמיאות , כמו כן, אנשי מקצוע מתחום המוזיקה (מפיקה, מוזיקאים ומורים) קראו חלק משיריי והתרשמו לטובה. אני רוצה ללמוד כתיבה ואני לא יודע איפה להתחיל? האם אני צריך ללמוד כתיבה יוצרת? כתיבת פרוזה? כתיבה עיתונאית? פרסום? כתיבת פזמונים? אולי בכלל כתיבה לאינטרנט? איך אדע לאיזה לימודים אני מתאים? וגם היכן כדאי ללמוד? אשמח אם תוכלי לעזור לי, תודה רבה מראש
שלום, אני ממליצה על קורס כולל של כתיבה יוצרת- פרוזה ועיתונאות שמתמקד בשני התחומים למרות שגם קורס כתיבה יוצרת של פרוזה יעזור לך אם תרצה לעבוד באינטרנט או בעיתונאות. עדיף לעשות את הקורס בפרוזה כי הוא מתמקד בשירה וסיפורת לעומת קורס כתיבה עיתונאית שמתמקד בכתיבה בכלל. במידה ותרצה מידע נוסף על בתי ספר או מידע כללי אנא שלח לי מייל. חנית
סגור