פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אני רוצה לדעת על רמת המתמטיקה והפיזקה בלימודי הנדסאי חשמל יש לי שלוש יחידות מתמטיקה האם זה יספיק לי בלימודים ואסתדר בלימודים? האם רמת המתמטיקה גבוה ? ואני לא למדתי פיזיקה האם זה ישפיע על הלימודים.אני רוצה ללמוד הנדסת חשמל אבל מפחד ממתמטיקה אבל יש לי רצון ללמוד אבל אני לא כל כך במתמטיקה יש לי שלוש יחידות בציון70 זה יספיק לי.מפחד ממתמטיקה מקווה שתיתן לי תגובה ותעזור לי בהחלטה תודה רבה
שלום סאמי, רוב מוסדות הלימוד דורשים תעודת בגרות חלקית הכוללת: 3 יח"ל באנגלית, 3 יח”ל במתמטיקה, 2 יח”ל בהבעה עברית בציונים חיוביים. בהתאם לדרישות הנ"ל, נראה כי אין צורך בידע מוקדם של מקצוע הפיסיקה ובידע של לא יותר מ-3 יח"ל במתמטיקה. לא נראה כי יש סיבה לחשוש מהלימודים האלה, כדאי להתחיל לבדוק ולקדם את העניינים ואפילו לפגוש יועץ לימודים באותו תחום. במידה ותרצה הפנייה למוסדות לימוד רלוונטים, צור עימנו קשר במספר טלפון 03-9701600. בהצלחה
סגור