פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

דנה | 19:58  14/06/11
היי, אני מתלבטת בין עיצוב פנים לרפוי בעיסוק, הייתי שמחה לקבל נתונים על מצב שכר וביקוש לשני המקצועות הנ"ל. כמו"כ אציין כי יצא לי ללמד חינוך מיוחד והתקשיתי מאד בעבודה המעשית עם האוכלוסיה הזו ונאלצתי לפרוש מהמקצע. לכן אני חוששת שגם ברפוי בעיסוק אתקל באותם קשיים ואחזר על אותה טעות. תודה רבה מראש, דנה
בקי חיימוב | 19:33  21/06/11
דנה שלום, חשוב לי לציין שתחום הריפוי בעיסוק אינו בהכרח לעבוד עם אוכלוסיה קשה כמו זו שנחשפת אליה בחינוך מיוחד. ריפוי בעיסוק יכול גם להיות סביב אנשים שיש להם קושי בעיבוד החושי או בעיות רגשיות והם נורמטיביים לחלוטין. עם זאת, אני לא בטוחה לגבי האפשרות של לכוון רק לסוג אוכלוסיה מסוים, זה משתנה בין מקומות התעסוקה. לכן, במידה וכן תבחרי במקצוע הזה, קחי בחשבון שאופציות התעסוקה יצטמצמו לאוכלוסייה אליה את מכוונת. ניתן לעסוק בתחום תחת מוסדות ממשלתיים או פרטיים ובהתאם גם השכר משתנה והביקוש רב מאד. עיצוב פנים- ההצלחה בתחום תלויה בכישרון וביכולת שלך לשיווק עצמי (דרוש הרבה בתעשייה הזו). טווח השכר הממוצע ההתחלתי של מעצב פנים הוא 30 ש"ח לשעה או לחילופין משכורת גלובלית של כ-4,500 שקלים. ניתן להגיע תוך זמן קצר ל 6,000 שקלים, וכמו ברוב התחומים בחיים, ככל שצוברים יותר ניסיון ויותר רזומה, כך גם סך ההכנסות עולה. בהצלחה
סגור