פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

מוריה | 23:18  03/10/11
שלום, שנה שעברתי סיימתי הנדסאי תעשייה וניהול- התמחות במערכות ייצור. במסגרת לימודיי נחשפתי לתחום האיכות והייתי רוצה לעסוק ואף להתמקצע בתחום זה. ברצוני לקחת קורס נוסף בתחום הבטחת איכות שאלתי היא, האם דיפלומה הנדסאי תעו"ן מערכות ייצור משתלב עם תחום האיכות? האם לימודים אלו יספיקו לי בכדאי להתקבל לתחום האיכות או שאני אצטרך להשלים לתואר ראשון בתחום האיכות? אני די מבובלבלת, אשמח לעצה והכוונה בתודה, מוריה
בקי חיימוב | 19:50  04/10/11
מוריה שלום, למיטב ידיעתי כדי לעסוק בתחום האיכות אין הכרח להמשיך ללימודי תואר ויש מקומות עבודה אשר אינם מחייבים גם ניסיון. מספר מוסודות לימוד אשר מקנים לימודים בתחום הQA גם מבטיחים תעסוקה בתום הלימודים. כדי לדעת מה מצב הביקוש בשוק ומה הדרישות אני מציעה לך לבדוק באתרי דרושים או מול מעסיקים פוטנציאלים. במידה ותרצי לשמוע על מוסדות לימוד המעניקים לימודים בתחום, צרי עימנו קשר טלפוני במספר 03-9700160. בהצלחה
סגור