פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

אורן | 19:28  12/11/11
שלום אשמח לעזרתכם,אני בן 37 עובד בעבודה קבועה באחד העיריות בארץ,התנאים מעולים והעבודה נוחה,אבל השכר השכר עלוב, כ 4000 ש"ח,לפעמים 4300,אני אדם מאד כישרוני וחכם,בנוסף יש לי גם רכב צמוד מהעבודה ותנאים ממש טובים,אבל לצערי אני לא הולך עם התנאים האלה למכולת,קשה לחיות בשכר זעום כזה,יש לי ידע בניהול בטחון,רישינות נהיגה טובים,ואני מתלבט בין יציבות תעסוקתית לשכר ריאלי,נא לעזרתכם,אני שובר את הראש ולא מוצא תשובה
בקי חיימוב | 20:00  13/11/11
שלום, אני מבינה את ההתלבטות שאתה נמצא בה, איש לא יוכל לבחור עבורך את התשובה הנכונה לך. נסה להבין מה חשוב לך יותר- לערוך טבלה עם יתרונות וחסרונות של כל האפשרויות העומדות בפניך. התייעץ עם אנשים הקרובים אליך ודעתם חשובה לך, ותבדוק אפשרויות נוספות. לא תמיד נכון לזרוק את מה שיש לך, ואולי כן לבדוק להתקדם באותו המקום בו אתה נמצא באמצעות רכישת כלים והשכלה שתתרום לאטרקטיביות שלך. בהצלחה
סגור