פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

היי, באוקטובר אני מתחילה את לימודי התואר השני שלי בייעוץ חינוכי. אני מתכוונת לעשות תוך כדי תעודת הוראה בחינוך מיוחד. האם התעודה שלי בחינוך מיוחד תגביל אותי לעבוד רק במוסדות של חינוך מיוחד למרות שאני עושה תךואר שני בייעוץ רגיל? תודה, עדי
בקי חיימוב | 15:00  24/06/12
שלום, במסגרת לימודי תעודת ההוראה את גם לומדת את תחום ההתמחות שלך אותו ניתן ללמד במסגרת בית הספר. החינוך המיוחד מכשיר אותך לעבודה ספצפית מול אכולוסייה מסוימת, ולכן ברוב המקרים גם תינתן לכך עדיפות לתעסוקה במסגרות של חינוך מיוחד. ישנם בתי ספר רגילים אשר מאפשרים עבודה משלבת ואולי גם שם תיתכן האופציה. תבדקי ישירות מול מוסד הלימודים מה האופציות הפתוחות בפנייך לאחר סיום התעודה. באשר לייעוץ- למיטב ידיעתי, זה לא יחסום בפניך עבודה כיועצת במסגרות הרגילות. בהצלחה בהצלחה
סגור