פורום ייעוץ לימודי ותעסוקתי

בהנהלת: המרכז הארצי ללימודים  |  מסר למנהל/ת הפורום
במסגרת הפורום תקבלו ייעוץ לימודי ותעסוקתי בינהם מידע על מקצועות ומסלולי הלימוד, סיכויי הקבלה ועזרה בבחירת מוסד לימוד בהתאמה אישית. לייעוץ טלפוני חינם חייגו עכשיו 072-3131888 .

המרכז הארצי ללימודים

המרכז הארצי לייעוץ והשמה ללימודים הוקם על מנת ללוות אותך ולסייע לך בקבלת אחת ההחלטות החשובות בחייך, שתשפיע על עתידך. המטרה המשותפת שלנו תוביל ותכוון אותך לעשות את הבחירה הנכונה והמותאמת לך אישית.

בלה | 14:25  12/08/07
שלום! אני סיימתי שנה ראשונה בעו"ס. אני לא בטוחה שאני רוצה להמשיך בכיוון זה, למרות שהלימודים מאוד מעניינים. אני שוקלת לימודי סיעוד, אבל ההרשמה לאוניברסיטאות הסתיימה כבר. לכן,חשבתי אולי על בי"ס לסיעוד של בי"ח השונים. האם עדיין אפשר להירשם לשנה האקדמית הקרובה? האם יש הבדל בין התואר של אוניברסיטה לבין זה של בי"ח מבחינת סיכוי למצוא עבודה, שכר, אפשרויות קידום, רמת לימודים ואפשרות להתקבל לתואר 2? במידה ואחליט לסיים את התואר בעו"ס הבנתי שיש תוכנית הסבה לסיעוד לאקדמאים שנמשכת שנתיים. גם לגבי ההסבה - מה קורה מבחינת סיכוי למצוא עבודה, שכר, אפשרויות קידום וכו'? תודה מראש
אפרת יצחקי רבינוביץ | 13:24  20/08/07
הי בלה ככל הידוע לי אין הבדל אך ממליצה לך להפנות את שאלתך לבתי החולים ולבדוק האם יש הבדל מבחינתם. בנוסף, לגבי הסבה אם קיימת תוכנית מסודרת אז אין סיבה שהיא לא תעמוד בקריטריונים ובוגריה אמורים להשתלב באותה מידה במקומות עבודה. בהצלחה
סגור