פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

כי אני באמת חושבת שאני לא יעשה... הכל כל כך קשה !!! אף אחד לא מתחשב בי!! החומר לא נכנס למוח !!! בגרויות זה עד כדי כך חשוב?? כל מה שאני שומעת עכשיו זה "בגרות בגרות בגרות בגרות, בגרות זה ובגרות ככה ובגרות !!" די נמאס !!! זאת לא אשמתי שהחומר קשה, זאת לא אשמתי שאני לקוית למידה זאת לא אשמתי!! אני אחיה ברחוב אם אני לא יעשה בגרות? אף אחד לא ירצה אותי?? לא יקבלו אותי לעבודה ?!? מה יקרה??
אור שלו | 11:16  15/05/08
אני יכולה מאד להבין אותך. גם אני, למרות שהיום אני מנהלת בית ספר, בשנות התיכון שלי, הייתי עסוקה בדברים אחרים והלימודים לא עניינו אותי. רק בכיתה י"ב התעוררתי ונזכרתי שאני בעצם רוצה ללמוד ובאמת הוצאתי בגרויות יפות. את כל השאר השלמתי אחרי התיכון וזה עלה לי המון, המון, המון כסף. האם עברת אבחון ואובחנת כלקוית למידה? האם קיבלת הקלות? האם הן עוזרות לך? במידה ולא, למה שלא תבקשי מההורים שישלחו אותך לאבחון? אני חושבת שחשוב מאד שתנסי, לפחות תוכלי להגיד שניסית. בקשי עזרה מהמורים שלך בתגבורים, בקשי עזרה מחברות שלך בלמידה משותפת, בקשי עזרה מההורים במימון שיעורים פרטיים, חשוב מאד שתנסי. היום, תעודת בגרות היא הא.ב. של תחילת החיים, אם זה לקבל תפקיד איכותי בצבא, אם זה במציאת עבודה לאחר מכן. היום לכל תפקיד "פשוט" דורשים מינימום תעודת בגרות. יותר ויותר כבר דורשים תואר ראשון לפחות גם לתפקידים כמו מוקדנים וכו. שוב, אני מבינה אותך, אני מבינה את הייאוש, אבל בטוחה שתוכלי למצוא בתוכך את הכח להתמודד עם הקושי הזה ולנצח אותו!
סגור