פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלום. שמי דביר ולאחרונה השתחררתי משירותי הסדיר. קיבלתי מימון מלא מהצבא לקורס הפסיכומטרי שניתן לעשות אצל לחמן או אנקורי. הדילמה היא שמספר אנשים אמרו לי שבקורסים האלה נותנים רק את הבסיס ושום דבר מעבר, לעומת היי-קיו וקידום שדווקא כן משקיעים בתלמידיהם - האם יש אמת בדבר? האם שווה להשקיע חמש אלף ש"ח ולא להתפשר על איכות הקורס? תודה
דביר | 16:07  18/03/07
אני רוצה לבחור במסלול לציון גבוה יותר מאחר שכבר יש לי ציון טוב, ואני חשבתי על מועדון 700 של קידום אבל אני מירושלים והמועד הזה (יולי) יש רק בת"א. בנוסף התקשרתי ללחמן היום ומסתבר שגם להם יש משהו בסגנון שנקרא "הכיתה היעודית". מישהו שמע על זה ויכול להמליץ או לחדש משהו בנוגע לכיתה הנ"ל? תודה
משה גלילי | 01:56  19/03/07
הכיתה הייעודית מיועדת במקור לתלמידים שסיימו זה עתה קורס 5 יח' מתמטיקה לבגרות. תלמידים אחרים יכולים להתקבל לכיתה זו על סמך מבחן מקדים המתבצע בסניפים שלנו. המטרה היא לקבץ יחד תלמידים בעלי טכניקה אלגברית חזק ה ולהתמקד יותר בחשיבה פסיכומטרית במהלך הקורס. איננו מלמדים תכנים שונים בכיתה הייעודית,כיוון שגם התלמידים החזקים יותר וגם החזקים פחות יעברו את אותה בחינה,בסופו של דבר.
משה גלילי | 01:53  19/03/07
אתה מוזמן לבקר בכל אחד מהסניפים שלנו,בימים אלו מתקיים המרתון לקראת הבחינה של אפריל,ולשאול את התלמידים מה דעתם. בכיתות שלנו לומדים יחד גם חיילים בסדיר,גם משוחררים וגם מבוגרים יותר המשלמים מחיר מלא על הקורס ללא ואוצ'ר. לא כאן המקום להתחיל לפרט ולהסביר על ההבדלים בין המכונים, ובטח לא על שיקולי ההמחרה שלהם, אבל לחמן היא החברה הגדולה ביותר להכנה לבחינה הפסיכומרטית,ואם הקורס היה פחות ממעולה זה פשוט לא היה קורה. בהצלחה!
סגור