פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

מורן | 10:47  10/11/10
היי מורן (שם יפה.. (; ) עשיתי בתיכון 3 יח' בבגרות באנגלית, הציון 85. האנגלית שלי עם השנים לא השתפרה ולמרות זאת נרשמתי לבגרות באנגלית 4 יח' מבלי להירשם לקורס. עכשיו, חודש וחצי לפני הבחינה אני חוששת.. לא התכוננתי מספיק ואני לא ברמה של 4 יח'. ההתלבטות שלי זה האם לגשת בכל זאת ורק לשאלונים E , D ? (ז"א להסתפק בשאלון C עם ציון 85) , בנוסף אני שוקלת לגשת לפסיכומטרי בקיץ ואני מאמינה שיהיה לי ממש קשה בשאלוני אנגלית, מה היית ממליצה לי לעשות..? קראתי שישנה בחינה בע"פ, זה המתכונת החדשה של הבגרות באנגלית? או שעדין יש רק את השאלונים?
מורן ששון | 14:24  17/11/10
מורן שלום אכן ההבדל בין 3 יחידות ל4 יחידות הוא גדול כי 4 יחידות מצריך מימונות כתיבה וקריאה ברמה בינונית עד גבוהה וליישם זאת ללא קורס הכוונה ומעקב זה קצת קשה , במידה ואת זכאית לתעודת בגרות הייתי ניגשת לבחינה כי את מקבלת את הציוניים כספח ואת בוחרת אם להראות אותם או לא להראותם, משמע הציון הגבוה מבין השניים קובע, כך שאם זה יוריד לך את הממוצע תישארי עם ה3 יחידות , כמו כן לכניסה לאקדמיה בעתיד מומלץ לעשות 4 יחידות באנגלית וכמובן זה יקל עליך בפסיכומטרי המתמקד באוצר מילים והבנת הנקרא באשר למועד הנוכחי תורידי המאינטרנט בחינות קודמות באנגלית 4 יחדיות וותבצעי אותם לבד אז קחי כמה שיעורים מול מורה פרטית אשר תבדוק לך אותם ותיתן דגשין לקראת הבחינה בהצלחה
מורן ששון | 14:24  17/11/10
כאשר את נבחנת משנה אין את הבחינה בעל פה אלא רק את השאלונים
מורן ירמיה | 14:51  17/11/10
תודה רבה!!
סגור