פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

| 09:48  16/04/12
שלום אורנה, אני בת 16 ובכיתה י'. כבר כמה שנים שאני חושבת על נשירה מבית ספר. אני לא מתכוונת לנשור וזהו להפסיק ללמוד, אלא, ללמוד לבד. אני מכוונת לרפואה. יש לי כמה שאלות שאשמח אם תעני לי עליהן: 1.אם אני פורשת השנה (אחרי שאני מסיימת י'), אני יכולה ללמוד לבד ולעשות לא רק את המינימום לבגרות מלאה אלא בנוסף גם 5 יחידות מתמטיקה, 5 פיסיקה, 5 כימיה ואף 5 ערבית? 2.בהנחה שניתן לעשות את מה ששאלתי בשאלה הראשונה ובהנחה שהוצאתי ממוצע טוב שמתאים לרפואה, האם העובדה שיש לי רק 10 שנות לימוד עלולה לפגוע בי בקבלה לרפואה? וכנל לגבי הצבא. מכיוון שאני מכוונת לשירות משמעותי בו. האם זה יוכל לפגוע בי בהמשך?
אורנה וולף - קלר | 15:27  29/04/12
שלום, ראשית שקלי היטב את עניין הפרישה לא תמיד ניתן לחזור בהחלטה והיא חשובה ביותר מבחינה לימודית וחברתית. 1.מעל גיל 16 ניתן להבחן כמעט בכל המקצועות כולל מוגברים כמו: מתמטיקה,פיסיקה, וכ'ו. לגבי ערבית וכימיה אין כמעט מכונים שמכינים לבגרויות אלו ועליך לקחת זאת בחשבון. לעומת פזיקה ומתמטיקה שישנם המון בתי ספר לבגרויות שיכולים להכין אותך. לגבי בחינות אקסטרניות את יכולה לבדוק גם מול השלוחה האקסטרנית: 03-6164022(אזור מרכז). 2. לא, תנאי הקבלה לרפואה מחושבים עפי ממוצע בגרות גבוה (בערך 110) פסיכומטרי גבוה (בערך 750) ומבחן מו"ר.(מבחן אישיות). ואין משמעות ל10 שנות הלימוד. בהצלחה
סגור