פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלום,אני אשמח לקבל מכם עזרה. עשיתי פסיכומטרי שנה שעברה וסיימתי עם ציון קרוב ל400 ושאפתי ל600(כפי שדורש ממני התואר שאותו אני רוצה ללמוד). כרגע אני מתלבטת האם כדאי לי להשקיע את השנה הזאת בניסיון להשיג ציון 600 בפסיכומטרי או פשוט להירשם למכינה ולשפר את הבגרויות שלי בציון(90+) ? אני מעוניינת ללמוד באונירסיטה העברית לימודים רומאניים ולטינו אמריקניים,והקבלה ניתנת עם ציון פסיכומטרי-600 או בגרות-97.5 . ממה שהבנתי יש לי אפשרות להכנס לתוכנית מכינה בה לא אצטרך פסיכומטרי אלא רק בגרות עם ממוצע 90. אשמח לייעוץ..אני ממש אבודה :( תודה מראש .
שכחתי לציין שממוצע הבגרות שלי כרגע הוא 80.
מנהל פורום בגרויות | 18:35  21/12/15
היי סיגל לא ציינת האם ציון 400 שקיבלת היה לאחר השקעה ומאמץ רב מצידך?, במידה וכן יהיה קשה לשפר את הציון ב200 נקודות ולכן הייתי מציעה ללכת על האפשרות השנייה. בהצלחה
האמת שכן השקעתי אבל לא הגעתי לבחינה כשאני יודעת את החומר 100%. במיוחד בתחום הכמותית והעניין של הזמן, שלא הספקתי תמיד לענות על הכל. במידה ואבחר באפשרות השנייה..את יודעת אולי לומר לי פחות או יותר אילו ציונים אני צריכה להוציא בכל מקצוע בבגרות/האם כדאי שהיחידות יהיו מעל 4 כדי להגיע לממוצע 90?? או שזו שאלה מסובכת וצריך לראות את הבגרות בשביל להבין?😊
מנהל פורום בגרויות | 19:01  21/12/15
היי הכי נכון לראות את התעודה שלך ואת הציונים, את מוזמנת להגיע לקידום לפגישת ייעוץ בחינם ונוכל לכוון אותך אילו בגרויות ואיזה ציונים תצטרכי בהצלחההה (*2055)
היי סיגל, את מוזמנת לקבל יעוץ נוסף כאן ללא עלות. היכנסי: http://www.pelozen.co.il//campaign/view_campaign/limo3/96977 או שתשאירי את הפרטים שלך( מספר לחזרה) ואדאג שיצרו איתך קשר. סופ׳ש מקסים👍
סגור