פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

סבטלנה שניטמן | 13:37  09/03/10
שלום, הסכם שלי הוא 598 והסכם הדרש באוניברסיטת חיפה הוא 600. נאמר לי לכתוב מכתב לראש החוג לסיעוד. רציתי לדעת מה הסיכויים שיקבלו אותי? כתבתי מכתב בקשה קצר, רציתי לדעת אם יש משהו מיוחד שאני יכולה לרשום שעשוי לעזור. האם זה שלמדתי ביטכנולוגיה יכול לעוזר או להזיק (הציונים במקצועות של פיזיקה וחדו לא טובים). תודה רבה
סבטלנה שניטמן | 13:40  09/03/10
נרשמתי ללימודים באוניברסיטת תל אביב ולפי הסכם נראה שיקבלו אותי. אני גרה בצפון ונוח לי יותר ללמוד בחיפה. רציתי לשאול אם מי שלמד שנה שאוניברסיטת ת''א יכול לעבור לאוניברסיטת חיפה ובמה זה כרוך? תודה רבה
ליליאנה ליליאנה | 15:10  09/03/10
המעבר אינו פשוט. יכירו לך רק חלק מהמקצועות שלמדת ובתנאים מסוימים. על התנסויות קליניות לא מקבלים פטור, על מקצועות עיוניים - בגבול מסוים. תוכניות הלימודים גם לא זהות לגמרי בין החוגים השונים, כך שייתכן שמקצועות שלמדו בתל אביב את לא למדת - ואז תצטרכי גם להשלים - זה לא פשוט! אם אין ברירה לעבור אוניברסיטה - אז עוברים. אך אם את יכולה ללמוד ברצף באותו חוג - עדיף.
ליליאנה ליליאנה | 15:06  09/03/10
סבטלנה שלום! לפעמים הסכם משתנה בהתאם לביקוש באותה השנה. אם הביקוש יהיה נמוך מהמצופה, סביר להניח שיורידו קצת את הסכם ותוכל להתקבל. אך אין הבטחה לזה. לכתוב מכתב זה טוב, לא מזיק לכתוב שלמדת ביוטכנולוגיה אך גם לא עוזר במיוחד. בקיצור: הכל נושא של ביקוש והיצע! תכתבי לי למייל כמה יש לך פסיכומטרי ואולי אוכל להציע לך משהו. בהצלחה!
סבטלנה שניטמן | 15:54  09/03/10
קודם כל, תודה רבה על המידע. אני לא יודעת מה כתובת המייל שלך , אשמח לקבל אותה. קיבלתי 580 בפסיכומטרי וממצוע הבגרויות שלי הוא 98.28.
ליליאנה ליליאנה | 09:34  10/03/10
הכתובת שלי למעלה היפה שכתוב: מסר למנהלת האתר.
סגור