פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

אני מעוניינת ללמוד סיעוד ולהיות אחות. ראיתי שיש תואר בסיעוד שהוא 4 שנים ויש לימודי סיעוד שהם שנתיים. מה ההבדל ביניהם? אשמח לתשובה. לירון
ליליאנה ליליאנה | 08:18  19/03/12
הלימודים הבסיסיים הם לימודי התעודה, אפשר ללמוד לתעודה של אחות מוסמכת בלבד ואפש רללמוד לתעודה של אחות מוסמכת אקדמאית. אם יש לך את האפשרות ללמוד לאחות מוסמכת עם תואר ראשון - כמובן שעדיף לך. אם לא - הדרך של לימודי תעודה היא מצויינת גם כן, כי לאחר שאת אחות מוסמכת את יכולה להשלים לתואר ראשון התוכנית מיוחדת להשלמה עבור אחיות מוסמכות. כלומר, את כבר עובדת כאחות מוסמכת ופעם בשבוע את משלימה לתואר.
תודה רבה על התשובה. איפה יש באפשרותי ללמוד לימודי תעודה בלבד? ומה הם התנאים לקבלה? האם הם כמו לתואר בסיעוד?
ליליאנה ליליאנה | 10:10  20/03/12
כדי להתקבל ללימודי תעודה צריך תעודת בגרות מלאה (עד גיל 30) ופסיכומטרי 500 (בכל גיל) ניתן לעשות סכם כשהפסיכומטרי בין 480 ל- 499 . פחות מזה אין מה לדבר. תנאיי הקבלה לתוכניות האקדמיות יותר גבוהים, גם מבחינת הפסיכומטרי, גם מבחינת הבגרות ועם מינימום ציון באנגלית בכל מכללה או אוניברסיטה זה קצת שונה ואני ממליצה לך לברר אצלם.
תודה רבה על התשובות!! אני בת 29 את חושבת שיש סיכוי שיוותרו לי ע הבגרות? הרי יש מקרים חריגים לא?
ביום תחילת הלימודים עליך להיות בת 30. אין חריגים בקריטריוני רישום.
סגור