פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

שירה | 18:28  03/02/13
שלום. הנני בת 29 הנדסאית ,מעונינת לעשות הסבה מקצועית לתעודת אחות בדינה-פ"ת כמה אני צריכה בפסיכומטרי? והאם מתחשבים גם בממוצע בגרות? האם אוכל להספיק לעשות פסיכומטרי ביולי ולהרשם לספטמבר-אוק השנה? בברכה שירה
לילה | 18:52  03/02/13
אם יש לך תואר בהנדסה אז את יעולה ללמוד בדינה הסבה אקדימית לימוד 2 וחצה 3 /4 ימים בלי בסיכומטרי
אני מדגישה שמדובר בתואר הנדסאי ולא תואר אקדמי. האם זה בכל זאת התואר תופס פטור מפסיכו כדבריך? ומה לגבי הרישום בדינה- האם יש בספט והאם בכל זאת עלי לעשות פסיכו-האם אפשרי להבחן ביולי ולהרשם בספט? תודה שירה
הבחורות שלי יש להן תואר במערכות בראות/מיכשור רפואי/חינוך מיוחד ועשו הסבה שנתיים וחצי בלי לבקש מהן פסיכומטרי...הם מתחילים הסבה באוקטובר...ועדיף להתקשר לבית הספר לברר יותר
מנהל פורום לימודי סיעוד | 12:16  04/02/13
שלום שירה, את צריכה פסיכומטרי מעל 500 ותעודת בגרות מלאה - לא משנה באיזה ממוצע. אם את עושה פסיכומטרי ביולי, התוצאות יגיעו באוגוסט. חלק מבתי הספר בחופשה. תבררי מבעוד מועד ישירות בדינה אם יש להם הרשמה מאוחרת. אם אין להם, תמיד את יכולה לנסות במאיר. הלימודים הם לימודי תעודה של אחות מוסמכת, זו לא הסבת אקדמאים. בהצלחה!
סגור