פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

גדיר היבא | 12:46  03/09/13
שלום לך אני היבא גדיר מהצפון חלום שלי להיות אחות מוסמכת לא יותר מזה עשיתי את כל יכולתי ללמוד סיעוד אבל על פעם ניכשלתי במשהו קודם כל המצב הכלכלי והסוציולוגי בבית שלנו גרוע מאוד זה מה שהשפיע עלי בהתחלה עצר אותי הפסיכומטרי עשיתי 3 פעמים ולא הצלחתי המקסימום קיבלתי 480 שמעתי על מסלול מכינה בעמק יזרעאל מי שמסיים בממוצע 90 מתקבל ללמוד סיעוד בלי פסיכומטרי והלכתי על זה עשיתי המקסימום שלי קיבלתי ממוצע 86 בגלל המתמטיקה שלמדנו במכינה הייתה תקופה קצרה ולחץ עד אין סוף אפילו במכינה המצב הכלכלי השפיע המכללה רחוקה מידי והייתי צריכה להחליף 4 אוטובוסים לפחות כל יום אפילו בימי החורף הקרירים . עכשיו הלכתי על מסלול ניהול מערכות בריאות כי זה קרוב קצת לתחום הסיעוד את לא מבינה כמה אני אוהבת הסיעוד כל יום במכללה אני הולכת למעבדה הקלינית ומסתכלת כל יום אני הולכת עם סטודנטים לסיעוד ושואלת אותם את לא מבינה רוב הזמן אני בוכה על המזל הגרוע שזכיתי בו ! בסוף זה רציתי לשאול אותך לגבי ההסבה לסיעוד אני יכולה אחרי התואר לעשות הסבה ולהיות אחות מוסמכת ? אחרי תואר ניהול מערכות בריאות
מנהל פורום לימודי סיעוד | 10:24  08/09/13
נכון להיום, תוכלי להרשם רק כשיהיה לך תואר.
סגור