פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

שלום רב , אני בת 23 אני מחפשת מסלול לימודים אחיות - הכולל מסלול השלמת בגריות + מכינה שיאפשר לי , ללמוד את הכל ביחד ובנוסף לכך לעבוד אשמח לתגובה בחזרה תודה רבה
מנהל פורום לימודי סיעוד | 13:28  12/12/13
בכדי להרשם לתוכניות הלימודים - הן לתעודה והן לתואר - עליך להיות בעלת תעודת בגרות מלאה ופסיכומטרי. בתי ספר לסיעוד וחוגים לסיעוד בארץ לא עוסקים בהשלמת בגרויות. איני מכירה מוסד כזה.
שלום אני אליס כהן מנסה להתקבל ללימודי סיעוד כבר שנתיים , אני בת 54 אחרי ניסיון של עבודה בבית מרקחת 32 שנה כששבע שנים היה לי בית מרקחת בבעלותי . למדתי 4 שנים הומאופטיה וכן עשרות קורסים בחברות לתרופות. יש לי את הרצון לעזור. ברצוני ללמוד סיעוד ולשלב את העבודה ביחד. אקוה שתקבלו את רצוני ושאיפתי להתקבל ללימודי סיעוד ללא פסיכומטרי ובגרות . בכבוד רב אליס כהן
שלום אני אליס כהן מנסה להתקבל ללימודי סיעוד כבר שנתיים , אני בת 54 אחרי ניסיון של עבודה בבית מרקחת 32 שנה כששבע שנים היה לי בית מרקחת בבעלותי . למדתי 4 שנים הומאופטיה וכן עשרות קורסים בחברות לתרופות. יש לי את הרצון לעזור. ברצוני ללמוד סיעוד ולשלב את העבודה ביחד. אקוה שתקבלו את רצוני ושאיפתי להתקבל ללימודי סיעוד ללא פסיכומטרי ובגרות . בכבוד רב אליס כהן
סגור