פורום עיצוב פנים

בהנהלת: אמילי דה לנגה  |  מסר למנהל/ת הפורום
ניהול פורום: אמילי דה לנגה. פורום אדריכלות ועיצוב פנים הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הוויזואלי בעיצוב פנים, משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות עיצוב, עד לשלבי ההפקה .הפורום יהווה במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מניסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש

אמילי דה לנגה

אמילי היא אשת עסקים שעושה חייל בתחום העיצוב. אחת מאושיות האופנה והסטייל בישראל, בעלת רקע נרחב בתחום ויועצת טרנדים בנלאומית. היא תומכת באגודת הסטייליסטים בישראל ומעודדת צעירים להכנס באופן מקצועי לתעשיית האופנה והסטייל בארץ ובעולם.

נרשמתי ללימודים בבצלאל אך על מנת להתקבל עליי לעשות מבחן עיצוב, כפי שכולכם יודעים, לצערי נזכרתי מאוחר מידיי ופיספסתי אתה המכינות, מה שהצלחתי להשיג זה רק סדנא שתתקיים החודש, בת 2 מפגשים, וברור לי שזה לא יהיה כמו מכינה.. הייתי שמחה לקבל ממכם (מישעשה מבחן כזה בעבר או ממי שלומד את המקצוע) טיפים כדי לעבור את מבחן הכניסה הזה, כמו : על מה עליי לשים דגש,מה שואלים פחות או יותר, מבחנים לדוגמא, חומר שאולי יעזור לי.. אני נורא אשמח וזה יעזור לי מאוד, כמו כן זה האי מייל שלי bat_hen32@hotmail.com
את יכולה לתת פרטים בבקשה. מענויין גם!!!
נראה שאת לחוצה מאוד- אין לך סיבה. תעשי את זה בכייף, פשוט תיצרי מתוך עצמך בכייף שלך. המבחנים מבקשים ממך לעצב חלל או מקום , כל פעם משהו אחר, זה לא משנה, רק תשמרי על ראש פתוח ושיהיה מעניין. תביאי איתך כל מיני חומרים וכו'.. בהצלחה, יפעת שגב
סגור