פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

עופרי צוקרמן | 16:33  08/04/08
אני מתעניינת בלימודי עיצוב אופנה אך לא ברור לי ( ואיני מקבלת תשובה בשום מקום ) אם אני רוצה להשתלב בתעשייה אך לא באופן עצמאי האם אני צריכה לעשות תואר בושא או שמספיק לימודי תעודה בקורס של שנה ואיזשהו תואר נוסף כמו תקשורת או משהו כזה אנא חיזרו אליי מי שיודע השאלה תעזור לי מאוד להחליט מה אני רוצה לעשות והרבה זמן אני כבר מחפשת תשובה ללא מוצא..
אמיר נבון | 18:35  12/04/08
הי עופרי, אין חובה בתואר על מנת להשתלב בתעשייה ויש לא מעט אנשים שעשו זאת ללא תואר בתחום. עם זאת, צריך לזכור שתואר ראשון מעבר לידע ולעובדה שאת 4 שנים חיה ונושמת את התחום, פותח לא מעט דלתות, במיוחד אם למדת במקום מוערך ומוכר כגון שנקר, בצלאל או ויצ"ו חיפה. אני מציע לך להגיע לפגישת יעוץ באחד המקומות שבהם מלמדים ותוכלי לפרט מהם שאיפותייך המקצועיות ואותו יועץ ינסה לכוון אותך בהתאם.. בהצלחה
מנהל הפורום | 10:55  26/06/08
אנחנו שמחים להיות אלא שתזכי לקבל מהם תשובה לשאלתך. בתעשייה מעדיפים לקבל אנשים " מבושלים " ככל האפשר, ולכן ישנה נטייה גבוהה יותר לקבל מועמדים בעלי תואר. לא שהתואר הוא העניין אלא החשיבה כי בוגר תואר הנו אדם שמשך 3 או 4 שנים התמודד עם לימודים, שיעורים, מטלות וכך גם אם הוא חסר ניסיון תעסוקתי הוא בעל ניסיון כל שהוא בהתמודדויות עם מצבים. עיצוב אופנה הנו מקצוע תלוי כישורים אישיים הניתנים ללמידה ולפיתוח. בסופו של דבר בראיון עבודה, מה שיכריע את הכף יהיה תיק עבודות של מועמד שמשקף את יכולותיו ולא התעודה שבידו, ועל כן אם את בוגרת באישיותך ובעלת משמעת עבודה מסלול של לימודי תעודה ייתן לך כלים שאם קצת תרגול שלהם תוכלי להביא עצמך להישגים שיאפשרו להתחרות ראש בראש עם תיקי עבודות של מועמדים אחרים. ערן פינגר - ראש חוג עיצוב אופנה, סטודיו 6B
סגור