פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

אושרי | 09:17  30/06/08
אני בן 22 ואני דיי רוצה ללמוד לעיצוב ולעצב ואני כבר יודע שאני רוצה ללמוד עיצוב תקשורת חזותית ואף שמעתי רבות על המכללה בחולון ואני רוצה לקבל עוד מידע על המבחן שהם עושים מבחן קבלה או טיפים להצגת תיק עבודות יותר טוב אם יש מישהו או מישהי שמעוניינת לתת לי ייעוץ אני אשמח ביותר על העזרה
מנהל הפורום | 16:17  30/06/08
שלום אושרי, במכון הטכנולוגי בחולון אכן ניתן ללמוד עיצוב גרפי לתואר. שלבי הקבלה הינם: שלב א'- מבחן פסיכוטכני שאורכו כשעתיים ומורכב משלושה חלקים- כמותי, מילולי ויצירתי. שלב ב'- יום פעילות שמתחלק למבחן רישום ותרגילים בעיצוב, וראיון אישי בו יש להציג תיק עבודות ואת המבחנים של אותו יום. נשמח להרחיב בנושא ולייעץ לך בפגישה אישית בטלפון 1-800-360-366. שיהיה בהצלחה! טליה - סטודיו 6B
לאושרי | 15:12  03/07/08
ראשית שיהיה לך רק מגניב בכל מה שתעשה. זה תחום מרתק. שנית, בשבוע הבא ב 8 לחודש יש תערוכת בוגרים בעיצוב של המכון הטכנולוגי. אתה מוזמן לבוא ולהתרשם - אני בטוח שזה יתרום לך בכל ההחלטות. ממליץ לך גם לפנות למחלקת ההרשמה שלהם, לפרטים מדויקים על תנאי הקבלה. ביי
סגור