פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

קראתי כתבה על היחס הנוראי והמשפיל של המרצים בבתי הספר לעיצוב, בבצלאל ובחולון בעיקר. האם זה באמת נכון? אני מבינה שבמקצועות האלה מקבלים הרבה ביקורת, השאלה היא כמה היא בונה והאם זה נסבל לאנשים רגישים במיוחד? זהו שיקול רציני בשבילי, אשמח לקבל תשובה. טל
אחת שעשתה את המעבר | 20:11  17/12/08
אז אני ממליצה לך לשקול ללמוד בויצו חיפה. אני הייתי בשנקר תקשורת חזותית ואחרי שנתיים החלטתי לעזוב ולהמשיך בויצו חיפה. נכון, מדובר במקצוע תובעני המלווה בהרבה ביקורת ועדיין אני מאמינה שהלימודים כן יכולים להיות חממה ראשונית שתאפשר לך לפתח את היצירתיות שלך ולא תגרום לך להינעל ולהיסגר - זה מה שאני הרגשתי שקורה לי. לויצו חיפה הגעתי בעקבות חברה שלא התקבלה לשנקר איתי וסיפרה לי על חווית לימודים שונה לחלוטין - בדיעבד, חבל שלקח לי שנתיים להבין את זה....
סגור