פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

רחלי | 23:51  20/12/08
אני באה ממקום שאין לי תמיכה כלכלית ללימודים לימודים גוהים מצריכים 4 שנים של לימודים אינטנסיביים לפי מה שהבנתי ואין אפשרות לעבוד תוך כדי... האם כדי להגיע לרמה הכי גבוהה שיש בתחום אני חייבת תואר .. אם לדוגמא אני לוקחת קורסים בעיצוב שקשורים גם במדיית הדפוס וגם באינטרט דריםוובר ואפילו קידום אתרים וסוג של קורסים בפירסום וקופירייטרים ותכלס השתפשפות בשטח יכולים לספק ולהביא אותי לרמה גבוהה שמשתווה לאחרים??? כך אני אולי ישלם יותר אבל יוכל לעשות את זה תוך כדי עבודה....... תודה רבה מראש
אלון, סטודיו 6B | 13:30  21/12/08
שלום רחלי אני מעצב גרפי שעובד כבר 12 שנים בשוק, בכל מיני ענפים והתנסיתי גם כשכיר וגם כעצמאי בתחום. אם המטרה שלך בחיים היא לעשות כסף, אני בטוח שיש תחומים אחרים שעל פניהם מתגמלים יותר. אבל, מי שבדרך כלל הולך לכיוון, עושה זאת מהאהבה לתחום ונכון שיש קשיים, כמו בכל תחום, בעיקר בהתחלה. ההצלחה שלך תלויה יותר באישיותך ובקבלת החלטותייך מאשר הרקע המקצועי. נכון-תואר זה חשוב להתפתחות האישית, המקצועית, לסטטוס החברתי ועוד. יש מקומות שלא ישכחו לך את העובדה שאין לך תואר בתחום, אולם הם הולכים ומתמעטים, בעיקר עקב העובדה שאת יכולה להעביר היום תיק עבודות במייל, ולא להמתין לראיון ששם תציגי אותו. אם את מוכשרת, תינתן לך ההזדמנות ואם תשכילי לנצל אותה-השמיים הם הגבול אפשר להגיע לטופ גם בלי התואר-זה יותר קשה אבל אני מכיר כמה וכמה מקרים בהצלחה
סגור