פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

אני מתלבטת מאוד, אודה אם תוכלו לעזור לי- עיצוב פנים הוא תחום שמעניין אותי מאוד. אך אני לא בטוחה שהייתי רוצה להיות מעצבת פנים כל חיי (או לפחות עד הפנסיה) ולכן אני לא בטוחה עד כמה כדאי לי להיכנס ללימודים שנמשכים 4 שנים.. שמעתי שהירחון בניין ודיור מקיים לימודי תעודה לעיצוב פנים המתפרשים על 650 שעות אקדמאיות... מישהו שמע/ יכול להמליץ כיצד לנהוג? תודה רבה מראש, יעל
שלום יעל, כיוון שגם לנו בסטודיו 6B יש לימודי תעודה בעיצוב פנים, אנחנו מנועים מלתת המלצות, אך באופן כללי כשאת באה לבחון את המוסדות ללימודי תעודה כדאי להתייחס למספר פרמטרים: היכולת של הקורס לספק נסיון מעשי רב ככל האפשר, בניית תיק עבודות איכותי וממוקד, חשוב להגיע למקום ולהתרשם מהציוד שם: מעבדת המחשבים למשל, רמת המורים, תנסה לדבר עם תלמידים במוסדות השונים. בהצלחה
סגור