פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

היי.. אני מעוניינת בלימודי עיצוב פנים ורציתי לדעת איפה עדיף ללמוד?? שנקר או HIT-המכון הטכנולוגי בחולון?? מה ההבדל ביניהם מכל הבחינות? תודה,
אפרת | 07:52  15/12/09
על שנקר שמעתי רק דברים טובים... אבל אני לא בטוחה שיש יותר מידי הבדל... אני עובדת עכשיו בעיצוב פנים ודווקא למדתי בקווים אם שמעת על המכללה הזאת היא בסדר... אני עכשיו עובדת בעיצוב מטבחים בעיקר...
הי ליאת גילוי נאות, אני נטע מהמכון הטכנולוגי חולון. אנו מציעים כאמור מסלול לימודי עיצוב פנים וותיק בתחומו. סגל הוראה מעולה ואווירה נעימה בדשא הירוק בקמפוס... ל H.I.T שם ידוע ומוכר בשוק בתחום העיצוב (כמו גם בטכנולוגיה ומדעים). מוזמנת לגלוש לבדוק את הסיליבוס, ולהגיע ליום הפתוח שייערך בקרוב. ההרשמה בפקולטה זו נסגרת מדי שנה מוקדם, במרץ. אשמח לעזור בכל שאלה, נטע המכון הטכנולוגי חולון H.I.T
גילת | 10:51  05/09/10
על המידע.. האמת שלי מאוד חשוב על העניין של עבודה אחר כך.. האם משרות בתחום מקבלות את הבוגרים שלכם? האם אתם מפנים למשרות ועוזרים במציאת עבודה? האם יש עידוד לפתיחת עסק עצמאי? הייתי שמחה לדעת מה קורה אצלכם בעניין הזה. תודה רבה!
סגור