פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

אני מעוניינת להתחיל ללמוד עיצוב פנים ללימודי תעודה. ביררתי בכמה מכללות, כגון: ביטוי, סטודיו 6b, ארכיגוב, אולטימה.. הכל נשמע משכנע דרך הטלפון והאתר. יש למישהו המלצה איפה כדאי ללמוד? יש ביקורות חיוביות/ שליליות על מכללות? אשמח לקבל המלצה על מקומות נוספים תודה
המכון הטכנולוגי | 14:43  12/07/10
שלום מיכל, המכון הטכנולוגי חולון .H.I.T מציע מלבד לימודי התואר בעיצוב פנים, גם לימודי תעודה במסגרת היחידה ללימודי חוץ. בוגרי התכנית מקבלים את מכלול הכלים הנדרשים, כדי לפתח יכולת חשיבה ועבודה עצמאית, הן כשכירים והן כעצמאים. בשל כך, בתום הלימודים, משתלבים בוגרים רבים בעבודה בתחום. מכיוון שתכנית הלימודים שלנו נגזרת מתוך לימודי התואר וכוללת את התכנים הפרקטים והחשובים ביותר מתוך התואר, היא מאפשרת למי שלא יכול או לא רוצה ללמוד לתואר, ללמוד במסגרת רצינית ומחייבת מאד, תוך אפשרות לשלב לימודים ועבודה. אורכה של התכנית כ15- חודשים, 315 שעות לימוד, הלימודים המתקיימים פעמיים בשבוע, בשעות הערב, מתנהלים ברמה גבוהה במיוחד ודורשים מהתלמידים מידת השקעה ומחויבות רבות. להלן קישור: http://www.hit.ac.il/icsweb/extra.asp?cat=1356&in=785 כדי לקבל את כל המידע הרלוונטי לך, את מוזמנת לשלוח את פרטייך לכתובת המייל –exsd@hit.ac.il ואנו נשיב בהקדם. בהצלחה, טליה, נציגת H.I.T, המכון הטכנולוגי חולון http://www.hit.ac.il
שימרית | 15:05  14/09/10
יש המון המלצות על לימודי עיצוב פנים בארץ , אני מכירה הרבה תעשי סקר באינטרנט
עדן | 09:43  14/10/10
אני השתחררתי לפני חצי שנה בערך וכעת נרשמתי לפסיכומטרי. מאוד מעניין אותי תחום האדריכלות ועיצוב הפנים,השאלה היא איפה אפשר להוציא תואר ראשון? אני לא רוצה ללמוד הנדסאי אדריכלות אלא בוגרת תואר. איפה ניתן להוציא תואר שכזה? אני יודעת שבמכללת תל חי זה לא תואר.
סגור