פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.

אמיר נבון

יולי | 20:28  14/07/10
אני מתעניינת בלימודי עיתוב פנים בצפון... הייתי בכמה וכמה מקומות וקראתי חוות דעת רבים על אותם מכללות... אני מעוניינת לשמוע חוות דעת על ויצו.. תוכלו לעזור לי... תודה :)
קליל | 11:40  06/09/10
ויצו בחיפה נחשב בי"ס ברמה גבוהה, בהתאם לכך גם דרישותיו ומבחני הכניסה שלו יש מגוון רחב של מקומות ובמיוחד של סוגי תעודות בתחום, אני בכל מקרה מציעה לך תמיד ללכת על תואר ראשון בתחום, זה נותן לך הרבה יותר מכל תעושה אחרת גם לידע גם לתעסוקה ועוד יותר לעתיד גם אם לא תעסקי בתחום . בהצלחה!
הלן | 14:07  10/10/10
במידה ויש לי תואר בתחום ולמדתי בחו''ל , האם הוא תקף בארץ? או שעליי לעשות השלמות מסויימות או לחילופין להתחיל את התואר מחדש? מה עושים במקרה שכזה? הרי לימודים בחו''ל נחשבים יותר, לא כך? אשמח לקבל תשובה!
תאיר | 09:09  11/10/10
התואר של חו"ל בתחום אדריכלות לא שווה ערך לתואר שנלמד בארץ אלא פחות, וזה משום שחוקי בניה בארץ שונים מחוקי בניה במקומות אחרים ולכן יהיה עליך לעשות בחינות השלמה למיניהן. אני בטוחה שיש מקצועות שתארים בחו"ל כן שווי ערך או אולי ברמה יותר גבוה.
הילה | 13:02  02/03/11
בעלי למד צילום שם, אמנם לא עיצוב פנים, אבל זה באמת יופי של בית ספר, הוא נהנה בזמנו מכל רגע .. בהצלחה. http://www.prestiges.co.il/gallery/%D7%9B%D7%99%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%90%D7%9E%D7%91%D7%98%D7%99%D7%94
יעל | 09:07  03/03/11
אל תלכי לויצו!!!!!!!! בעיצוב פנים בלימודי חוץ לא מתייחסים אלייך בכלל כסטודנטית מן המניין, המקום הזה בכלל מאוד נוקשה ואפילו אפשר להגיד רשע. אני בוגרת ויצו עיצוב פנים ויצאתי עם הרבה מאוד חלקים חסרים בעיצוב פנים שהייתי צריכה לדעת אחרי לימוידם של שנתיים שם. מקווה שלא עשית את הטעות והתחלת ללמוד שם
סגור