פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

ואלרי | 15:25  26/10/08
שלום גיל, אני אשמח לעצתך ועזרתך. תמיד חלמתי להיות רופאה אונקולוגית אבל הכישורים הלימודיים שלי לא מאפשרים את זה ולכן חשבתי להשאר בתחום ובחלום מהכיוון של רפואה משלימה. השאלה שלי היא האם יש איזשהו תחום ברפואה משלימה שבו אוכל לעזור ולרפא חולי סרטן או חולים סופניים שהרפואה המערבית לא נותנת להם פתרון. תודה
גיל וינבאום | 15:52  29/10/08
שלום ואלרי! התחומים הרלוונטיים ביותר ללמוד אם רצונך הוא לטפל בחולים אונקולוגיים הם: רפואה סינית- לומדים דיקור סיני(=אקופונקטורה), תזונה סינית, צמחי מרפא סיניים, טכניקות נשימה ותנועה העוזרים בריפוי ושיקום. נטורופתיה- לומדים תזונה על גווניה השונים, שימוש מושכל בצמחי מרפא מערביים, ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו, טכניקות הרפיה, דמיון מודרך ומדיטציה העוזרים בריפוי ושיקום מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
לואלרי שלום רב, אני מזמינך לקרא אודות הריפוי בביורגונומי, שיכול לענות על שאלתך. בכבוד רב יורם גני
סגור