פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

מורן | 08:31  18/11/08
אם מישהו יכול להמליץ לי על תזונה ברפואה משלימה ואירדיואליה+דיקור מכללה טובה שמאפשרת לאחר סיום הלימודים להשתבץ במקומות עבודה
גיל וינבאום | 18:55  18/11/08
שלום מורן! בואי נעשה קצת סדר..... תזונה הוליסטית- כולל גישות תזונתיות שונות(קלינית, הוליסטית וסינית), טיפול במקצוע מגע, ריפוי באמצעות ויטמינים, מינרלים וצמחי מרפא. המסלול אורכו שלוש שנים. אירידולוגיה- (תורת ההתבוננות בקשתית העין). זהו כלי אבחוני ייחודי הנותן מידע המתקבל מן העין ונותן לנו את "הוראות השימוש" בכדי לאזן את המטופל. הקורס אורכו 120 שעות לימוד אקדמיות. מסלול של לימודי אקופונקטורה (=דיקור) בלבד אינו מוכר לא בישראל, לא בארה"ב ולא בסין. כמו כן, מי שלומד דיקור בלבד, לא לגשת למבחן הארצי- קחי זאת בחשבון. מסלול רפואה סינית (שכולל גם דיקור) אורכו ארבע שנים. תבדקי את התשובות שלי לגבי מקום לימוד ומבדק התאמה לרפואה משלימה. אני ממליץ לך לעבור מבדק כזה, כיוון שלפי השאלה קיים אצלך בלבול רב. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום. www.mashlima.co.il
סגור