פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

רמי | 12:34  23/02/09
שלום רב אני מעוניין להתחיל ללמוד "עיסוי שוודי ועיסוי רפואי" יש לי מס' שאלות והם : 1. יש לי בעיה בגב התחתון שנובעת מבלט דיסקים שהיה לי בעבר האם זה יכול להשפיע מבחינתי להיות מתפל. 2. אני חדש בסביבת הרפואה אלטרנטיבית, שבא קיימים אלפי תואר שאני לא מקיר האם מי שהו יכול לעשות
גיל וינבאום | 16:53  24/02/09
שלום רמי, אם כאבי הגב הם נחלת העבר הרחוק בלבד- אין כל מניע ללמוד ולאחר מכן לעסוק כמטפל בעיסוי. אם כאבי הגב מופיעים גם בהווה ולו לפרקים קצרים- אני ממליץ לך לפנות לתחום אחר, שאינו דורש מעמסה פיזית על הגב. לגבי תחומי הרפואה המשלימה: אני ממליץ בחום, שתעבור מבדק התאמה ללימודי רפואה משלימה. כך תוכל ללמוד על התחומים המתאימים ביותר בעבורך. כדי שבסוף לימודיך תהיה מטפל מצטיין. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום
סגור