פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.
 
גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

 
קורל | 14:05  19/06/15
הי, לפני קצת פחות משנה סימתי את שרותי הצבאי, ונכנסתי לקורס שחשבתי שיהיה מקצוע לחיים שלי אך גיליתי כי הוא לא בשבילי, בחודשים האחרונים אני מתחילה להתעניין נורא בכל לימודי הריפוי, אני קוראת הרבה ומבררת , איך איני יודעת איזה תחום לבחור כיוון שיש כל כך הרבה מקצועות קטנים בנושא הרפואה המשלימה , חשוב לי שזה יהיה מקצוע ריווחי ואם זאת חשוב לי שזה יהיה מקצוע שאוכל להרגיש את העזרה לזולת את הריפוי באנשים , את הרוגע.. אשמח לשמוע את דעתך על נושא לימוד שהשכר בו טוב ואם זאת עונה על הצרכים בסיפוק המקצוע, אהיה מלאת הכרת תודה אם תוכל לשתף אותי בידע שלך ולעזור לי לראות ידע על מקצוע ממומלץ בתחום. תודה רבה!
ד"ר גיל וינבאום ND | 10:41  28/07/15
בבואך לקחת החלטה כה חשובה. חשוב ללכת לימים פתוחים ולשמוע על מסלולי הלימוד השונים. לאחר מכן, יש לבדוק את הפרמטרים הבאים: 1 לשבת מול מרכזי המגמות, לשמוע על ולראות את תוכניות הלימוד והרעיון שעומד מאחוריהן. 2 לברר מה גודל ומגוון צוות ההוראה, כמו גם הניסיון הקליני שלו. 3 לברר היכן מתבצע הסטאז' הקליני. 4 לברר האם יש כבר בוגרים של המסלול הנ"ל ש"עובדים בשטח". 5 לברר האם יש מחלקת השמה שעוזרת לסטודנט במציאת עבודה. 6 להיכנס לשיעורים שכבר רצים בפועל, ולהתרשם מאיכות העברת השיעורים והאווירה בכיתה. 7 לדבר עם סטודנטים בהפסקה וכך ללמוד "על באמת" לגבי תוכניות הלימוד ורמת שביעות הרצון. 8. לשבת בקמפוס, לעצום עיניים ולבדוק מהי "תחושת הבטן" שלך לגבי המקום. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור