דבי | 08:45  19/12/08
הנני בעלת תואר ראשון בחינוך.הייתי רוצה ללמוד לימודי תעודה ומתלבטת בין שניים: לימודי תקשורת-היכן ניתן ללמוד במרכז ואזור גוש דן והאם ניתן להשתלב בקלות לעבודה בעיתונים וכו' לימודי משאבי אנוש-היכן ניתן ללמוד ובפועל מה עושים במסגרת העבודה אשמח לפרטים
חנית נוה | 10:13  22/12/08
שלום רב, להלן המר=קומות בהם את יכולה ללמוד תקשורת ועיתונאות במרכז הארץ: http://www.ilimudim.co.il/GUI/Index/SearchResults.aspx?CategoryID=320&AreaID=2&DiplomaTypeID= לא תמיד אפשר להשתלב ישירות בעיתונים ובטח לא בתפקידי כתבת. צריך להתחיל מלמטה או כעורכי תוכן בכל מיני אתרים. את מוזמנת ליצור איתי קשר במייל ואענה לך על כל השאלות באופן ישיר. בהצלחה
דבי שלום, תחום התקשורת הוא תחום רחב: האם את מחפשת לימודי יח"צ ודוברות או ניהול פרסום ושיווק? האם את רוצה להיות יועץ תקשורת או להשתלב כעיתונאית במערכת עיתון או ככותבת תוכן? תחום המשאבי אנוש רחב אף הוא, אך בנושא זה יש קורס ממוקד אחד ששם דגש על הפן הפרקטי שבשוק. אני מרכזת את לימודי הניהול במכללת ר"ג ולכן שני הקורסים נמצאים באחריותי, לאחר שתוכלי למקד אותי בתחומים המעניינים אותך, אשיב לך. במקביל, את מוזמנת לפנות למח' הטלמרקטינג ולבקש שישלחו לך ידיעון מסודר, שאולי יתן לך כיוון על סמך נושאי הלימוד המופיעים בידיעון. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור