שלום,אני מעוניין ללמוד טכנאי PC ורשתות ,היכן כדאי יותר ללמוד ג'ון ברייס או מדיאטק? מה האופציות להיקלט בשוק העבודה ואיפה....בסיום לימודים אלו בהתחשב בעובדה שאין לי ניסיון במחשבים?
טל שלום, 1- בבחירתך באיזה מוסד לימודים ללמוד, ראשית ודא כי המוסד שאתה מעוניין בו- מורשה כמוסד הדרכה מטעם מייקרוסופט. רשימת מוסדות מופיעה באתר של מיקרוסופט. 2- קורס טכנאי PC או בשפתו המקצועית והנכונה "תחזוקת מחשבים אישיים" אינו מספיק לשוק העבודה, לכן רצוי לסיומו להמשיך ללימודי רשתות. 3- בחודשים האחרונים, המכללות עברו לפלטפורמה 2008 (החדשה של מייקרוסופט)- MCITP. 4- ישנם הבדלים בין המוסדות במרצים, בתכנים, עלויות הקורס (עם או בלי תשלום עבור הבחינות), מרכזי בחינה מורשים וכו'. 5- אני כן ממליצה על לימודי רשתות, מאחר וכל עסק בינוני-גדול "יושב" על רשתות, לכן דרישה לתחום קיימת. 6- קח בחשבון שעד שתסיים את הלימודים התקווה כי השוק יתעורר מחדש, אם כי נכון לעכשיו אנו בתקופה של אי וודאות מבחינת המשבר הכלכלי. במידה ותהיינה לך שאלות מקצועיות נוספות, אוכל להתיעץ בעבורך עם מנהל בי"ס למחשבים במכללת ר"ג ולחזור אליך. מקווה שעזרתי, מונה
סגור