עדי | 08:20  30/12/09
הי לכולם. שמי עדי, בת 28. עשיתי כבר תואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת באוני` ת``א. נורא מתלבטת איך להמשיך מכאן. מצד אחד, חשבתי על להיות מטפלת, אבל זה נורא בעייתי- המתאם, ואז להתקבל, ואז שנתיים לימודים ואז 4 שנים התמחות, אם מקבלים בכלל. הקיצר- כבר אהיה זקנה... חשבתי על לפנות לתחום התקשורת יותר. חשבתי על אולי להיות פלנרית, ובדקתי גם את המקומות בהם ניתן ללמוד זאת, אבל לא יודעת- זה לא נראה לי רציני. חברה אמרה לי שבתחום של יחסי ציבור יש הרבה כסף, אבל אני לא כל כך יודעת מה זה אומר. הסתכלתי על כל מיני אתרים בתחום וראיתי שבד``כ משרדים שעוסקים ביחסי ציבור קשורים גם לתחום של ניהול משברים . איפה ניתן ללמוד את זה? מפחדת להשאב לתחום תחרותי ומפחיד. אם למישהו יש עצה אשמח. חשבתי אפילו ללכת לפסיכולוג תעסוקתי, אבל אין לי כסף עכשיו. יש משהו כזה בחינם באינטרנט? תודה מראש, עדי
עדי שלום, אנסה לענות על שאלתך הארוכה :) 1- תחום יחסי הציבור ודוברות מתעסק בקידום רעיון/מוצר/ איש ציבור/ חברה במדיה התקשורתית והכנסתם לתודעת הציבור. 2- ניהול משברים שייך יותר לחלק של הדוברות וכן, מהווה חלק בלתי נפרד מקורסי הלימוד המקצועיים. 3- השוק נמצא בצמיחה למעלה מעשור, אני מציעה לך לקרוא את הספרים הבאים: "ירידת הפרסום ועליית יחסי ציבור" של א.רייס, כדי לקבל אינדקציה התחום מתאים לך. 4- כדי להצליח בתחום המועמדים חייבים להיות בעלי תכונות אופי מסוימים: יצירתיים, בעלי יכולת יוזמה, בעלי כושר הובלת תהליכים, ניהול וארגון מעולים. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור