שקד | 20:25  08/07/10
לא מזמן סיימתי לימודי הנדסאית אלק' התמחות במכשור רפואי ואני רוצה להיכנס לתחום של טכנאית ציוד רפואי (תיקון מכשור רפואי , הדרכה ,הטמעה וכו') המליצו לי על לימודי טכנאי pc כדי להרחיב את הידע בתיקון מחשבים ומה שמסביב השאלה שלי עד כמה זה באמת יכול לעזור , הבנתי שבסוף מקבלים תעודת טכנאי pc ובנוסף מכינים אותך למבחן לקבלת תעודה של microsoft השם של התעודה הוא משהו כמו MTCI אני חושבת . מה מיוחד בתעודה הזאת ועד כמה היא חשובה בנוסף כמה זמן נמשכים הלימודים בערך ואיפה הכי מומלץ ללמוד למי שגרה בדרום, ומחיר הקרוס פחות או יותר. אם למישהו יש עוד איזשהו המלצה או טיפ לגבי התחום שאני מנסה להיכנס אליו אני ישמח לשמוע . תודה
שקד שלום, 1- לשאלתך: עד כמה ידע בחומרה ותוכנה שנלמד במסגרת תחזוקת מחשבים אישיים (טכנאי PC) יוכל לעזור לך בעבודתך? אינני יודעת, מאחר ואני לא מתמחה בפן הטכני של טכנאי ציוד רפואי. בנושא זה, רצוי כי תתייעצי עם מומחה בתחום. 2- ההסמכה החדשה של מייקרוסופט MCTS-2010- כוללת ידע בתחזוקת מחשבים אישיים (טכנאי PC) ומבוא לרשתות, מאחר ומדובר ברשיון בינלאומי- יש העדפה בתום הקורס לקבל הסמכה מסוג זה בנוסף לידע הנצבר בקורס. 3- מצ"ב רשימת מכללות המלמדות את המקצוע באזור הדרום. בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור