שלומי | 14:36  23/09/10
מונה שלום , אני בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומעוניין ללמוד משהו תחום המחשבים,אבל לא יודע מה בדיוק . גלשתי בכמה אתרים של מכללות וראיתי שיש המון קורסים שניתן ללמוד , וזה מאוד מבלבל. אני מעוניין ללמוד משהו שיתן לי כלים להקים או לבנות תוכנה / מערכת בעצמי או להקים אתר אינטרנט . תמיד הייתי מעוניין ליצור משהו בעצמי . ראיתי שיש קורסים בתכנות וגם קורסים בבניית אתרים . קודם כל רציתי לשאול אותך מה היית ממליצה לי ללמוד ודבר שני האם יש לימודים או קורסים שיתנו לי את כלים גם ליצור מערכת או תוכנה בעצמי וגם להקים אתר אינטרנט בעצמי . תודה מראש .
מונה בר-גיל | 20:29  02/10/10
שלומי שלום, ראשית, אני מתנצלת על העיכוב בתשובתי, נעדרתי בזמן החגים. שנית, אתה מעלה כאן דילמה בין 2 תחומים שונים: תכנות ובניית אתרים. במסגרת לימודי התוכנה תוכל לקבל כלים לבניית תוכנה ויצירת ממשקים. ואילו, בניית אתרים ניתן לעשות באמצעות ה-FLASH במטרה לבנות אתר דינאמי עם מצגות, סרטונים. או עם תוכנת DREAMEVER שתאפשר לך יותר לקדם מידע אינפורמטיבי. לאור הכתוב, אתה בעל 2 תארים ולכן מן הסתם, חיפושיך יהיה אחר מקצוע שתוכל לעבוד ולהתפרנס בכבוד ולכן הייתי ממליצה לבחון את האופציה של תכנות- MCPD בסביבת דוט.נט. כדי לעבוד בתחום התכנות בתור מתכנת בפלטפורמת דוט.נט יש לעבור 5 בחינות חיצוניות של מייקרוסופט. לבעלי הסמכה זו, ניתנת האפשרות לעבוד בתור מתכנתים, ללא קשר לרקע האקדמי שלהם. מקווה שעזרתי, בהצלחה. מונה בר-גיל
סגור