מתלבטת היכן להירשם, יש הבדלים מבחינת רמת התעודה בשוק בין מוסדות הלימוד ? מה ההבדל אם הקורס בפיקוח של התמ"ת או לא ? האם זה יתרון ? אשמח שתכווני אותי. בנוסף, לפי הידע שלך, לימודים של חשבת שכר בלי הנהלת חשבונות יספיקו לי על מנת למצוא מקום עבודה ולהתברג בשוק, אוכל למצוא עבודה בתור חשבת שכר בלבד ? תודה
מונה בר-גיל | 09:17  07/11/11
שירה שלום, 1- כחלק מכללי הפורום, אינני מביעה דעה אישית על אף מוסד זה או אחר. 2- כיום התעודה הפופולרית בשוק היא בפיקוח "לשכת רואי חשבון". ישנן עדיין מכללות שמלמדות את הקורס המפוקח ע"י התמ"ת. היתרון הבולט של קורס מפוקח ע"י התמ"ת בכך- שבתום הקורס תוכלי לקבל תעודת גמר, שאותה תוכלי להגיש לקבלת שעות לגמול השתלמות במידה ואת עובדת מדינה, עירייה, מוסד חינוכי וכו' 3- באופן כללי, ללימודי חשבי שכר אין צורך בידע בהנהלת חשבונות. אך בד"כ אני ממליצה להתחיל קודם מהנהלת חשבונות מאחר וכך מגיעים לחשבי שכר עם היכרות השוק, היכרות עם מוסדי יסוד בתחום החשבונאות וכו'. 4- רק עם תעודת חשבי שכר בכירים תוכלי לחפש עבודה, אם כי השילוב יחד עם הנהלת חשבונות יוכל לסייע בעדך להשתלב בקלות יותר בשוק העבודה. בהצלחה, מונה בר-גיל
שירה | 10:37  07/11/11
תודה על העזרה, השאלה האם כדי למצוא עבודה חובה תעודה של משרד התמ"ת ? לא הבנתי כ"כ את עניין היתרון, אם תוכלי להסביר לי שוב... אם אני לא עובדת בעיריה וכו', מה מוסיפה לי התעודה של משרד התמ"ת?
סגור