היי רציתי לשאול האם אפשרי טכנית לגשת למבחני הנה"ח ללא קורס, אלא דרך לימוד עצמי של ספרים? אם כן - באיזה משרד ממשלתי עושים את הבחינות? לא מצאתי את הגוף שאחראי עליהן ? תודה.
מונה בר-גיל | 15:55  06/02/12
מיכאל שלום, 1- לא ידוע לנו על דרכים אקסטרניות ועצמאיות לגשת לבחינה. (בעיקר כי כל סטודנט שלומד במסגרת לימודית חייב ב-85% נוכחות חובה). 2- תוכל לבדוק את האופציה, אם בכלל קיימת, במחלקת בחינות שבמשרד התמ"ת. בהצלחה, מונה בר-גיל
אלינה | 22:27  21/02/12
מונה שלום, סיימתי קורס במכללה ולא ניגשתי לבחינה הסופית, מסיבות אישיות. המכללה נסגרה בינתיים, ויש לי אפשרות לגשת לבחינה באופן עצמאי (אחרי שיחה עם משרד התמ"ת). בהנחה ואני צריכה לחזור על החומר ולתרגל באופן עצמאי, האם יש אפשרות לראות איפשהו מה קודם למה בנושאי לימוד ואיך חוזרים על החומר בצורה יעילה? הנושאים בספר אינם מסודרים לפי סדר לימוד ואני לא מעוניינת לבזבז זמן (מאז סיום הקורס עברו 8 חודשים בערך). תודה רבה על כל עזרה
מונה בר-גיל | 16:07  27/02/12
אלינה שלום, 1- אני אבקש מאחת המזכירות לשלוח את תוכן הקורס במייל, אך איזה קורס עשית בדיוק? של כמה שעות? סה"כ 320 שעות או המפוצל של סוג 1 בנפרד- 250 שעות? 2- מה הפקס שלך? בהצלחה, מונה בר-גיל
אלינה | 17:11  27/02/12
מונה שלום, תודה על ההיענות. המייל הוא - alina_m7@walla.com עשיתי את הקורס המלא - 320 שעות - הנה"ח 1+2 וחשבשבת... אני זוכרת שאצלי בקורס חילקו דף עם פירוט הנושאים לפי תאריכים - כלומר - תאריך של השיעור ומה נלמד באותו השיעור, ואת זה אני צריכה. פקס אין לי. תודה רבה רבה לך על העזרה.
היי מונה, קראתי את תגובתך ואשמח אם תוכלי לעזור לי גם, אני ב23 בפברואר ניגשת לבחינה מעשית (חשבשבת) במרכז להכשרה טכנולוגית תל ארזה, אני לא כ״כ יודעת איך ללמוד, מה מבנה הבחינה וכדו׳... אשמח לתשובתך תודה מראש!
מיכל גורן | 09:28  23/01/14
אציין כי את כל הקורס עשיתי בבית הספר בו למדתי, את הבחינה התאורטית עברתי ורק החשבשבת לא ניגשתי..
סגור