אוהד | 15:22  25/08/12
ברצוני לדעת כמה זמן אורכים הלימודים של הנהלת חשבונות 1 +2...בנוסף עלות משוערת וסוג התעודה שמקבלים בתום הלימודים...אני מעוניין ללמוד בדיפלומה שבחיפה האם יש לך אפשרות להמליץ על מכללות נוספות בצפון שמלמדים הנהלת חשבונות... תודה
אוהד | 16:04  25/08/12
שאלה נוספת האם בכלל כדאי לי ישר ללכת ללמוד חשבונאי בכיר מדופלם ובכלל לא להתחיל ללמוד הנהלת חשבונות 1 +2 מאחר ונראה לי שהשוק מוצף במנהלי חשבונות...אשמח שתמליצי לי על הדרך הטובה בעיניך בתחום החשבונאות כלומר הסדר של הקורסים מההתחלה ועד הרמה הגבוהה ביותר בתחום הנהלת חשבונות...
מנהל פורום לימודי תעודה | 19:15  27/08/12
אוהד שלום, 1- היקף הקורס 390 שעות שיכולות להתפרס על משך זמן שונה בכל מכללה ומכללה. זאת יהיה עליך לבדוק בכל מכללה ומכללה והמסלולים שהם מציעים מבחינת הפריסה. 2- ברמה התיאורית, תנאי הקבלה לחשבונאי בכיר מדופלם הם 12 שנות. ברמה המעשית- אני חושבת שזה יהיה קשה ולא נכון במיוחד ללמוד את המדופלם ללא ידע קודם בהנה"ח, סוג 1 לפחות. אי לכך, הייתי מציעה לך ללמוד קודם את הנה"ח סוג 1+2 (בסיסי ומתקדם), כך כדי שישמש אינדקציה עבורך וגם כמקצוע שאיתו תוכל להתפרנס במקביל למדופלם. 3- מצ"ב רשימת חלק מהמוסדות שמלמדות את התחום: http://www.ilimudim.co.il/sr/578 בהצלחה, מונה בר-גיל
סגור