פורום מדעי המחשב

בהנהלת: רונית אקשטיין  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מדעי המחשב לתואר ראשון ושני, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

רונית אקשטיין

יועצת לימודים של החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל.

אני מתלבט בין לימדים במכללה לאוניברסטה פתוחה. אמרו לי שבפתוחה אין מישהו שמרצה תמיד ויושב על הראש צריך הרבה ללמוד לבד אני לא בטוח שאני יכול ללמוד הרבה לבד ולכן אני מפחד יש גם אופציה של מכללה למנהל שם חברים שלי מצבא למדו ואמרו שמאוד טוב שם מה דעתכם
במכללת אחוה ישנו תואר במתמטיקה ומדעי המחשב, התואר הוא של אוניברסיטת בן גוריון ולמעשה, כבר אחרי שנה אחת באחוה עוברים לאוניברסיטה שם מסיימים את השנתיים הנוספות ומקבלים את התואר (ללא איזכור של אחוה).מכאן, שהשכר הוא אוניברסיטאי. אתה צריך לקחת בחשבון שכאשר אין מסגרת לימודית מוגדרת, הלמידה קשה הרבה יותר ודורשת משמעת עצמית מאד גבוהה, שכן זהו תואר מאד תובעני ואינטנסיבי. למידע נוסף ולתיאום ייעוץ 3622* שיהיה בהצלחה
היי אם אתה מתלבט לגבי לימודי מדעי המחשב, חשוב שתדע כי מדובר בלימוד תובעניים ומאתגרים אשר יצריכו ממך שעות השקעה רבות. במסגרת של אוניברסיטה פתוחה, קיים פלוס של מערכת שעות גמישה מאוד (דבר הנוח במיוחד לסטודנטים עובדים במשרה מלאה), אולם רוב הלמידה היא עצמאית, פחות קיימת תמיכה בצורה שוטפת, לפיכך נדרשות ממך משמעת עצמית גבוהה במיוחד , יכולת לימוד גבוהה, התמדה והשקעה רבה יותר ממסגרת לימוד "רגילה". אספר לך כי קיימים לא מעט סטודנטים אשר למדו בפתוחה והעידו כי היעדר המסגרת היה בעוכריהם. הזכרת בשאלתך את המכללה למנהל, אז מטעמים ברורים, אנימנועה מלדרג , אני כמובן יכולה להציע לך להגיע לפגישת ייעוץ ולקבל פרטים נוספים לגבי מסלול הלימודים 03-9634464. בהצלחה!
סגור