פורום מדעי המחשב

בהנהלת: רונית אקשטיין  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מדעי המחשב לתואר ראשון ושני, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

רונית אקשטיין

יועצת לימודים של החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל.

איתן | 11:25  25/10/11
שלום לכולם, אני מתלבט אם לעשות תואר ראשון במדעי המחשב או פשוט לקחת קורס בניהול רשתות שהבנתי שיש בזה כסף ממש טוב ולימודים קצרים. מישהו יכול לתת לי פרטים על הקורס? תודה מראש...
נדב | 11:46  25/10/11
גם לי היתה אותה התלבטות, אני בחרתי בקורס ניהול רשתות כי לא רציתי לבזבז 4 שנים על תואר, סיימתי עכשיו בהקר יו ניהול רשתות והתחלתי לפני חודש לעבוד בתחום. המשכורות באמת טובות יחסית לשוק וזה ממש לא מקצוע קשה. אתה יכול לבדוק בהאקר יו, הקורס שלהם באמת טוב והם עוזרים למצוא עבודה. http://www.hackeru.co.il/course_10_קורס_ניהול_רשתות_ואבטחת_מידע_קורס_MCITP_2008.html
נדב | 11:58  25/10/11
גם שוקל ללמוד QA... אשמח לקבל מידע והמלצות גם על התחום הזה.. תודה
שירן כהן | 12:14  25/10/11
שלום איתן ייתכן שבטווח הקצר קורס ניהול הרשתות יתברר כמוצלח ויעיל עבורך במציאת עבודה, אולם החיסרון בכך, שזה תוחם אותך לתחום אחד שאינו רחב יחסית. מכאן שאם תרצה להתפתח ולהתקדם לתחום אחר, תיתקל במכשול. הגם שבלימודים אקדמאים אתה נחשף לתכנים רבים, רחבים ומעמיקים יותר. מיותר לציין כי לימודים אקדמאים מועדפים בצורה מובהקת בקרב מעסיקים ובאקדמאיה. לסיכום, אני ממליצה לך לבחור בדרך הארוכה והקצרה וללכת על לימודי תואר במוסד אקדמאי מכובד. בהצלחה רבה!
סגור