פורום מדעי המחשב

בהנהלת: רונית אקשטיין  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מדעי המחשב לתואר ראשון ושני, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

רונית אקשטיין

יועצת לימודים של החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל.

אבנר | 13:59  10/02/12
שלום, אני מעוניין להתחיל ללמוד לתואר ראשון במדעי המחשב. חשבתי ללמוד במכללת HIT אך כשהגעתי לשם לייעוץ היועצת שקבעה איתי לא הגיעה ונאלצתי לקבל ייעוץ מיועצת לעניינים אחרים. הגברת נתנה לי רושם מאוד גרוע על המכללה. שאלתי היא האם מישהו לומד\למד שם? המלצות? האם כדאי לקבוע שוב פגישת ייעוץ? אשמח לתשובה. תודה רבה
אני הייתי ממליץ לך ללמוד מדעי המחשב במרכז האוניברסיטאי אריאל או במכללה למנהל. שתי המכללות הגדולות ביותר מעל 12000 סטודנטים! עם רמה אקדמית גבוהה ומרצים מן השורה הראשונה!
אני כרגע גם מברר איפה ללמוד מדעי המחשב ההתלבטות שלי היא בין האקדמית תא יפו והמכללה למנהל .לגבי המכללה למנהל לא מתאים לי שכר הלימוד שלהם שהוא גבוה פי 4 מכל מוסד ציבורי ובאקדמית אני יודע שהתואר במדעי המחשב הוא איכותי כי שמעתי שאחוז הבוגרים שעובדים בהייטק לאחר שסיימו את התואר הוא בין הגבוהים בארץ..אני מתכוון להגיע אליהם ליום הפתוח ביום שישי, הייתי ממליץ לך גם
גם אני שמעתי דברים מעולים על האקדמית אבל אני מעדיף את המכללה למינהל. אני הולך ליום הפתוח שלהם בשישי. הסיבה להעדפה זאת היא מאד פשוטה, מרצים מעולים, גם תאורטיקנים וגם מרצים שהם מכוכבי ההייטק בפועל. ויש אפשרות לבחירת התמחויות, אבטחת מידע או מדעי המחשב וניהול. קיצר שווה, מציע לכולם :)
אני התחלתי ללמוד במכללה למנהל מדעי המחשב לפני שנה ואני מאד מרוצה, היום הפתוח שלהם גרם לי להחלטה הזאת ואני לא מאוכזב כלל. ממליץ לך להרשם במכללה למנהל , ובכל מקרה אני בטוח שאם תבוא מחר ליום הפתוח אז תדע יותר וזה יעזור לך להחליט
למה לא ללמוד באוניברסיטה?גם אם אין לה את התנאים הדרושים, במכללת אחוה שהם שלוחה של אוניברסיטת בן גוריון יש תנאי קבלה יחסית שפויים ואתה עושה שם שנה א ואז עובר לאוניברסיטה. זו נראית לי האופציה הכי איכותית. חוץ מזה ששכר הלימוד שם אוניברסיטאי. בהצלחה!
סגור