פורום מדעי המחשב

בהנהלת: רונית אקשטיין  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מדעי המחשב לתואר ראשון ושני, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

רונית אקשטיין

יועצת לימודים של החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי המכללה למינהל.

היי רציתי להתעניין בלימודי מדעי המחשב בתל חי מיכון שזו מכללה , רציתי לדעת אם אני יכולה להתקבל ללא פסיכומטרכי או מכינה. שמעתי על הרבה מיקרי "חריגיםפ" בתל חי ובמכללות בכלל. הממוצע ציונים של הבגרות שלי הוא 103{עם בונוסים} בכללי יש ליע 4 יחידות מתמטיקה {92}, 4 יחדות אנגלית {89}, ו 2 יחידות לשון הבעה {84} אין לי מקצועות מורחבים מדעיים , אבל הבנתי העקיפיען שלא באמת חייב,ובמחינה המדעית לומדים חדוו"א א', שזה דבר שנגעיתי בו בתיכון, ומבוא למדעי המחשב |{תחילת שפת C] , המכינה עולה 5 אלף שקל מכינת סמסטר של שני קורסים שלא ניראה לי הגיוני בכלל, ונשמע כמו סתם תירוץ למכללה לגלגל עוד כמה אלפים, לא אומרת שזה רע, פשוטאומרת שאפשר לעקוף את זה. הייתי בפגישת יעוץ, בשיחת הטלפון אמרו לי שאולי עם הציונים שלי אני יוכל להתקבל ככה, ואז כשהגעתי אמרו לי שאין אופציה אחרת[שזה או פסיכומטרי או מכינה}, בנוסף בת דודה שלי התחילה שנה שעברה וניראה והיתה באותה סיטואציה כמו שלי, היא התחילה מכינה , אבהל המתרגל שלה ,שלימד אותה במיכנה , אמר לה שעם הציוני בגרות שלה זה ממש מוזר שהיא במכינה.. שורה תחתונה השאלה שלי, היא האם אני יכולה לעקוץ את הפסיכומטרי או המכינה , ואם כן באיזו דרך ולמי לפנות, אשמח לתשובות גם לחפירות.. תודה רבה , הדר :]
סגור