פורום לימודי וטרינריה

בהנהלת: ד"ר אריק אלחלל  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת פורום לימודי וטרינריה הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודי וטרינריה בארץ ובחו"ל ,לספק מידע אודות דרישות קבלה,תכני לימודים והשתלבות בשוק העבודה.

ד"ר אריק אלחלל

הפורום מנוהל על ידי ד"ר אריק אלחלל,רופא וטרינר ונציג הפקולטה לרפואה וטרינרית בברנו-צ'כיה.

לירן | 10:51  16/06/09
שלום לכולם, קראתי בכל מיני אתרים שעל מנת להתקבל ללימודי וטרינריה בארץ, יש צורך לעשות תואר ראשון בתחום הקשור לנושא, ובין הנושאים מצויינים- מדעי בעלי חיים וביולוגיה כללית, שעליהם אני כנראה אלך. אבל איפה? הבעיה שלי היא שאני לא יודעת איפה להתחיל. שאין לי מושג מה ההבדל בין אוניברסיטה למכללה?, מה יותר טוב ומה פחות?, צריך פסיכומטרי או לא?, יש מינימום לציון ממוצע של תעודת הבגרות? בקיצור קלולס לגמרי. יש מיליון אוניברסיאות ומכללות והזמנתי כמה וכמה ידיעונים לקבלת מידע, אני אמורה לקבל אותם בעוד כשבוע-שבועיים. לכן חשבתי להתייעץ עם אנשים שמבינים על מה אני מדברת ואת רמת התיסכול שלי. אני אשמח לתשובה רחבה ומפורטת, אם זה לא יותר מידי לבקש
שלום לירן. תנאי הקבלה ללימודי וטרינריה בביה"ס של האונ' העברית מצויים באתר בית הספר http://ksvm.agri.huji.ac.il/index.htm במידה ויהיו לך שאלות נוספות את מוזמנת ליצור עימי קשר במייל בהצלחה
סגור