פורום לימודי וטרינריה

בהנהלת: ד"ר אריק אלחלל  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת פורום לימודי וטרינריה הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודי וטרינריה בארץ ובחו"ל ,לספק מידע אודות דרישות קבלה,תכני לימודים והשתלבות בשוק העבודה.

ד"ר אריק אלחלל

הפורום מנוהל על ידי ד"ר אריק אלחלל,רופא וטרינר ונציג הפקולטה לרפואה וטרינרית בברנו-צ'כיה.

דני אדוואיטה | 17:14  12/02/11
שלום, טיילתי השנה באוסטרליה במשך כמה חודשים, והזמינות של לימודי הוטרינריה שם הרשימה וכבשה אותי. השאיפה שלי היא לעבוד כאסיסתנטית וטרינר בשמורות טבע, אולם בעוד כחודש וחצי אני יוצאת לטיול שאינו מוגבל במקום או זמן, אשר יתחיל בהתנדבות בעמותה אינטי ווארה יאסי שבבוליביה, בסיוע בניהול פארקים שהוקמו לטובת שיקום בעלי חיים אשר נוצלו ע"י קרקסים, שווקים שחורים (שוק הפרווה בעיקר) ועוד. מכיוון והשאיפה היא בלאו הכי לעבוד בשמורות (ובארץ אין הרבה מהן), הנחתי שעדיף להמשיך כבר שם ללימודים על-מנת שאוכל להכנס לעניינים ולהמשיך משם, בתקווה, הישר לשמורה. מעוניינת בתעודה ממקום אמין, שיפתח בפניי כמה שיותר דלתות (כאסיתנטית בלבד). השאלה שלי היא - האם ידוע לכם היכן בדרום אמריקה אוכל ללמוד באנגלית (אני לומדת ספרדית אבל היא בסיסית)? הבנתי שלימודי תעודה 'אסיסתנט וטרינר' בכפר הירוק נמשכים שנה אחת. בהיעדר מקום מתאים, אוכל גם לעלות לארה"ב וללמוד שם. אני בעלת פספורט אמריקאי, אולם מעדיפה להשאר בדרום אמריקה, במידה וניתן. המון תודה מראש ותבורכו על שירותכם את החי! דני
סגור