פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

sila | 08:57  15/10/09
השתחררתי מהצבא לפני שנה וחצי ומאז אני במירוץ לשיפור הציונים גם הבגרות וגם הפסיכומטרי כרגע אני בת 21 לקראת 22 ומשלימה עוד בגרות ואחר כך עוד פסיכומטרי חלום חיי הוא רפואה , לאחרונה התחלתי לבחון את עניין לימודי הרפואה בחול ושאלתי היא כזו מבחינת קהיליית הרופאים ומומחי הרפואה בארץ איך מסתכלים על מישהו שסיים ללמוד בחול רפואה לעומת מישהו שסיים בארץ האם סיכויי ההשתלבות שלהם במערך העבודה בארץ זהה ? ושאלה נוספת , אני מעוניינת בהמשך טיפוח הלימודים ,התמחות וכן הלאה בניורוכירורגיה אבל בארה"ב , האם במקרה הזה אם במידה ואני אלך ללמוד בהונגריה לדוגמה ,יש אפשרות להכנס לשם לתוכניות התמחות מתקדמות ואיך מתקבל בארה"ב התואר מחו"ל תודה
שלום לגבי ההשתלבות בישראל, מנסיוני ונסיון חבריי ללימודים, אם תהי טובה וחרוצה, כל מחלקה וכל התמחות פתוחה בפנייך! הדבר נכון לישראל וכך גם לארה"ב. לקבלת ייעוץ נוסף בנושא: moshe@medicaldoctor.co.il בברכה ד"ר משה כהן
סגור