פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

מעוניינת בעתודה | 17:09  29/03/10
שלום ...אני מעוניינית בלימודי רפואה במסגרת העתודה, והייתי רוצה לדעת האם חובה שתהיה בגרות בכימיה? כיוון שבבית ספר אין כזו מגמה.אני במגמות פיסיקה ואלטקרוניקה, 5יח"ל אנגלית ומתמטיקה עם ציונים טובים מאוד...האם זה מספיק? בנוסף,ארצה לעסוק בתחום אסטטיקת רפואת השיינים. הייתי רוצה לדעת כמה זמן יעבור מרגע תחילת לימודי באוניברסיטת ירושלים עד שאהיה מומחית בתחום פלסטיקת השיינים?וכמובן האם לתחום פלסטיקת השיינים מוקצת התמחות משלו?אם כן, כמה זמן אצטרך להתמחות בתחום זה?איזה עוד תחומי התמחות קיימים בהם אוכל להתמחות לאחר 6 שנות לימודי באוניברסיטה? תודה מראש..וחג שמח!!
שלום כימיה היא בהחלט מקצוע רצוי אך לא חובה. רצוי לוודא זאת מול הפקולטה הרלוונטית. התמחות ברפואת שיניים נעשית בהדסה בלבד לאחר שלב הלימודים. הביקוש להתמחות רב אך הדבר מתעדכן מדי שנה. רצוי להתעדכן כאשר תתקרבי לסיום הלימודים. בברכה ד"ר משה כהן
סגור