פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

Shachar | 23:01  06/05/10
שלום רב, אני מפנה את השאלה לפורום הזה,בתקווה לקבל תשובה,אני לא מוצאת שום מידע באינטרנט וכמוכן קשה להשיג בטלפון את האגף לרישוי מקצועות במשרד הבריאות. אז ככה, אני מסיימת השנה רוקחות באיטליה (המסלול כאן הוא 5 שנים ), עשיתי סטא'ג של 9 חודשים בבית מרקחת כאן,ונאמר לי שאם אביא על כך אישור אהיה פטורה מסטא'ג בארץ ואוכל ישר לגשת למבחן הרישוי. הבעיה היא שאין לי שמץ של מושג באילו חודשים מתקיימות בחינות הרישוי לרוקחות בארץ (לא צריכה תאריך מדוייק פשוט לדעת בערך על מנת לכוון את עצמי), כמו כן מה הנושאים הנשאלים בבחינה, האם הבחינה היא שאלון אמריקאי? כמה שאלות? דבר נוסף שהייתי מעוניינת לדעת האם קיים קורס הכנה למבחן הרישוי ברוקחות (כמו זה שקיים לרפואה בבית חולים השרון)? אשמח לקבל תשובה,אם מישהו בקיא בנושא, אלף תודות, שחר
ענת | 23:09  22/05/10
היי גם אני סיימתי לא מזמן רוקחות באיטליה ויש לי קצת מידע אם את עדיין מעוניינת תכתבי לי למייל. ענת
Shachar | 23:32  12/06/10
היי ענת, תודה על העזרה,אבל לא ציינת את המייל שלך שאליו אני יכולה לפנות. אשמח אם תצרפי אותו,או תשלחי לי הודעה למייל שלי : shachar.el@gmail.com תודה רבה על הכוונה והרצון לעזור, שחר
היי אני גם לומדת רוקחות במולדובה שנה 5 והייתי רוצה לעבור קורס עם נקודות בונוס לפני מבחן הרישוי בארץ אז איפה אני יכולה למצוא בארץ קורס כזה והאם אני צריכה לעבור סטאז' לפני המבחן?אשמח לתשובה מהירה תודה. המייל שלי:vikitoria5@walla.com
דני | 05:26  05/02/14
לא עשיתי קורס הכנה (הייתי חייב לעבוד במקביל ללימודים לבחינה)- עברתי שיעורים פרטיים אצל מתן (עכשיו הבנתי שהוא מעביר גם קורס וסדנה לבחינה). מומלץ מאוד. חפשו אותו בפייסבוק "matan bahat" דני
סגור