פורום לימודי רפואה

בהנהלת: ד"ר משה כהן  |  מסר למנהל/ת הפורום
לכל המתעניינים בלימודי רפואה, רפואת שיניים שלום בפורום זה תמצאו מידע עדכני בנוגע ללימודי רפואה באוניברסיטאות השונות בישראל ובחו"ל. תוכלו להפנות שאלות הנוגעות בתנאי הקבלה לאוניברסיטאות השונות, עלויות שכר לימוד ומחיה, ובנוסף בנוגע לחיים שלאחר לימודי הרפואה (מבחני רישוי וכו').
מומלץ בחום

ד"ר משה כהן

מנהל הפורום הוא ד"ר משה כהן, רופא ובעלים של חברה בינלאומית המכינה סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל מכוון ומייעץ למאות סטודנטים בשנה ומקבל מידע עדכני ושוטף ממאות תלמידיו אשר לומדים באוניברסיטאות שונות בעולם.

שלום רב רציתי לברר לגבי לימודי רפואה כללית באוקראניה אשמח אם תוכל לעזור לי 1- הלימודים בשפה האנגלית האם הם יעילים וטובים או לא , שמעתי שהמרצים מכנסים גם הרבה רוסית בהרצאות , כך שעליך ללמוד גם רוסית 2- קושי הלימודים והרמה הכללית של האוניברסיטת והמרצים, שמעתי שהלימודים אינם קשיים ולא ברמה של הלימודים באירופה , (בחרתי ללמוד באוקראניה כי שמעתי שהלימודים אינם קשים רק צריך להיות נוכח בשיעורים וללמוד טוב את ההרצאות - זה לדעתי יתרון , יש הרבה אנשים שלמדו בגרמניה למשל נתקעו שם ולא סימו בזמן בגלל הקושי בלימודים ואני לא לוכן לתקע שם ורוצה לסיים בזמן 3- מה העליות של המחייה באודיסה - עלות השכרת דירה - ומצב הדירות שמתאמות לסטודנטים, מצב המעונות ושכר מעונת 4-האם נכון שאוקראניה מסוכנת - מאפיה - אנשים שונאים זרים .....האם לא מסוכן לצאת מהבית בלילה 5- האם נכון שהמרצים והאוניברסיטה מושחטים ומבקשים כסף תמורת לעבור במבחנים ואפילו אם למדת אתה צריך לשלם כדי לעבור 6- האם יש ספרים באנגלית שצריך לקנות וללמוד או שהכל מההרצאות 7- האם השפה הרוסית שפה קשה ותוך כמה זמן בממוצע התלמדים מתחילים לדבר ולהבין רוסית אשמח אם תענה לי בהקדם , אני אמור להתחיל לימודי רפואה בראשון לספטמפר בעיר דונצק באוקראניה - האם שמעת על העיר ומה אתה יודע עליה תודה רבה
שלום אני מכיר את הלימודים באודסה אוקריינה כטובים ויעילים באנגלית. לצערי אין לי תלמידים או ידע בנוגע לאחרות באוקריינה. עליות שנתיות כוללות מגיעות לכ-40000 שח כולל שכר לימוד לא שמעתי מתלמידיי שאוקריינה מסוכנת ולכן אינני יודע לענות על כך כמו כן לא שמעתי לגבי מתן או קבלת שוחד רצוי להשתמש בספרות אמריקאית או אנגלית אינני יודע אם השפה קשה, אני מעריך שהתשובה אינדיבידואלית אני ממליץ לך להתייעץ עם נציד האוניברסיטאות האוקרייניות, ד"ר אורי ריסליק 0502411638 בברכה ד"ר משה כהן
סגור